Nowa strona Netland Computers!

Zmieniamy się na lepsze! Zapraszamy na nową stronę Centrum Komputerowego Netland Computers - www.NETLAND.pl.

serwis komputerowy kalisz i sklep komputerowy kalisz

 

 

SKLEPY INTERNETOWE

 

Sklep komputerowy Netland24 laptopy komputery notebooki drukarki. Największy wybór sprzętu komputerowego

Netland24.pl

Sklep internetowy ze sprzętem IT. Jest to jeden z największych sklepów internetowych oferujących nowy sprzęt komputerowy (prawie 6000 pozycji) oraz odnowiony sprzęt poleasingowy.

komputery dell laptopy dell notebooki dell projektory

DellPromocje.pl

Jeden z większych autoryzowanych partnerów DELLa. Sklep komputerowy oferuje najnowsze modele niezawodnej marki po bardzo korzystnych cenach. Dellpromocje.pl to atrakcyjne rabaty i najlepsze oferty sprzętowe.

 

Serwery sklep macierze serwery dla firm

SerwerySklep.pl

 

Specjalistyczny sklep komputerowy. Oferta sklepu obejmuje wszelkiego rodzaju sprzęt sieciowy, w tym serwery firm Hewlett Packard, Dell i Fujitsu.

sklep hewlett packard notebooki laptopy komputery drukarki

HPPartner.pl

 

Netland Computers jest autoryzowanym partnerem firmy Hewlett Packard. W asortymencie sklepu HP Partner znaleźć można komputery, notebooki, drukarki, skanery i serwery renomowanej firmy Hewlett Packard.

 

Tonery do drukarek tusze do drukarek, atramenty sklep

ToneryTusze

 

Nie tylko oryginalne tonery do drukarek, ale również wysokiej jakości zamienniki, które umożliwiają wydajną i ekonomiczną pracę przy zachowaniu wysokiej jakości druku.

Drukarki Konica Minolta sklep kopiarki

Konica Minolta

 

Sprzedaż profesjonalnych urządzeń drukujących firmy Konica Minolta. Oferta obejmuje drukarki laserowe, kopiarki, cyfrowe powielacze i systemy produkcyjne. W skład usług zaliczyć można także serwis i wynajem kopiarek Konica Minolta.

 

Laserserwis.com.pl

Apple sklep komputerowy imac ipad ibook iphone

Apple Sklep

 Sklep komputerowy specjalizujący się w sprzedaży wyjątkowego sprzętu marki Apple - komputery iMac, laptopy MacBook, tablety iPad, telefony iPhone i akcesoria multimedialne - iPod.

 

LOKALIZACJA

 

 

Nasz sklep komputerowy znajduje się na ulicy Wrocławskiej, przemysłowej dzielnicy Kalisza (wjazd do Kalisza, od strony Skalmierzyc i Ostrowa Wielkopolskiego). Bardzo łatwo do nas trafić z każdego innego miasta (Ostrowa Wielkopolskiego, Jarocina, Pleszewa, Sieradza). Kompleksowa oferta zró¿nicowanego sprzętu jest unikalna w skali regionu dlatego odwiedzają nas Klienci z takich miast jak: Konin, Turek, Sieradz, Pleszew, Jarocin czy Ostrów Wielkopolski.

CENTRALA

 

NETLAND COMPUTERS
ul. Wrocławska 35-37 62-800 Kalisz
tel: 62 753-62-03,  tel/fax: 62 753-48-67, kom: 693-431-153, 693-431-152, 691-240-304, 691-210-304
e-mail: sklep@netlandcomputers.pl

 

InfoLinia: 0-801-000-206

Pracujemy od poniedziałku do piątku, od 8 do 17

Przy zakupie towaru powyżej 500 PLN transport w promieniu 10 km od siedziby firmy gratis.

 

 

NETLAND COMPUTERS – SKLEP KOMPUTEROWY, SERWIS, WYNAJEM

 


Sklep komputerowy NETLAND Computers realizuje zamówienia Klientów prywatnych, jak i profesjonalnych Klientów biznesowych. Atutem NETLAND Computers jest szeroka oferta obejmująca komputery, drukarki, laptopy i monitory zróżnicowane pod wzglêdem ceny i parametrów oraz oprogramowanie (programy do zastosowań profesjonalnych Insert, Microsoft, Enova, G Data). NETLAND Computers współpracuje z dostawcami z całej Europy.

 

Obsługujemy Klientów z całego regionu: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Pleszew, Konin, Turek, Sieradz

 

 

BEZPIECZNE I SZYBKIE ZAKUPY – SKLEP INTERNETOWY NETLAND COMPUTERS

 

 

SKLEP KOMPUTEROWY – ASORTYMENT
Nasze sklepy komputerowe dysponują pełną ofertę sprzêtu komputerowego. Jesteśmy autoryzowanymi partnerami Hewlett Packard, DELL, Konica Minolta. W ofercie naszych sklepów znajdą Państwo zarówno fabrycznie nowy jak i poleasingowy, kompleksowo przetestowan sprzęt komputerowy, z sześcio- lub dwunastomiesięczną gwarancję i możliwość jej przedłużenia na kolejne 24 miesiêcy. Z naszych referencji wynika, że poleasingowe komputery, laptopy, drukarki czy monitory, które dostarczyliśmy nawet 4 lub 5 lat temu, działają bezawaryjnie do dnia dzisiejszego. Z kolei sprowadzane przez sklep komputerowy DELL Promocje, Netland24, czy HP Partner nowe markowe notebooki i komputery są nawet do 40% tańsze w stosunku do cen na polskim rynku. Ponadto sklep komputerowy Netland24 posiada kompletną ofertę podzespołów, z których na życzenie Klientów jesteśmy w stanie rozbudować lub zmodernicować sprzęt komputerowy.
http://www.deltacomp.pl/images/MXD1000.jpg


 
Sklep komputerowy NETLAND Computers z siedzibą przy ul. Wrocławskiej (komputery Kalisz, laptopy Kalisz) obsługuje również Klientów z miast: Ostrów Wlkp., Jarocin, Pleszew, Konin, Turek, Sieradz.

 

Dzięki dostępnej w naszej firmie usłudze doradztwa klient dokona zakupu, który będzie zarówno najlepiej odpowiadaą jego potrzebom sprzętowym, jak i możliwościom finansowym.

 

Sklep komputerowy – oferta

 

  • OFERTA TRADYCYJNA - obejmuje 17 000 produktów ró¿nych kategorii i ró¿nych marek, m.in.: komputery, monitory, drukarki, laptopy Kalisz, podzespo³y komputerowe w cenach konkurencyjnych w stosunku do pozosta³ych firm na polskim rynku.
  • PRODUKTY ekskluzywne – nowe, markowe komputery, laptopy,  drukarki, monitory (Dell, HP, Fujitsu). Jesteœmy oficjalnym dystrybutorem DELL i Hewlett Packard, obs³uguj¹cym Klientów z Ostrowa, Kalisza, Konina, Jarocina, Pleszewa czy Sieradza.
  • TYLKO U NAS! znaczna czêœæ naszej oferty to produkty praktycznie niespotykane w innych firmach w naszym regionie:
  1. markowy sprzęt komputerowy importowany z zagranicy, głównie z Europy Zachodniej i USA. Oferta takiego sprzętu jest nieco węższa niż u dystrybutorów lokalnych, lecz cena jest ni¿sza nawet o 40%.
  2. poleasingowy sprzęt komputerowy: komputery, laptopy, monitory, drukarki i akcesoria. Są to biznesowe wersje sprzętu, które przez 2-4 lata były wykorzystywane w korporacjach; komputery, doskonale nadające siê do pracy w przedsiêbiorstwie, m.in. w księgowoœci czy biurze. W polskich firmach komputery eksploatowane są znacznie dłużej, nawet do 10 lat, dlatego te¿ sprzêt poleasingowy będący w naszej ofercie spe³nia wymagania wiêkszoœci firm w Polsce.

 

 

SKLEP KOMPUTEROWY - OGRANIZACJA SPRZEDAŻY

 

 

Salon Firmowy NETLAND Computers w Kaliszu, przy ulicy Wrocławskiej 35-37.  
Sprzedaż telefoniczna za pośrednictwem infolinii - 801 000 206  
Internetowy sklep komputerowy – Netland24.pl nowe komputery, laptopy, monitory, drukarki i podzespoły. W ofercie ponad 6000 artykułów nowych oraz szeroki asortyment sprzêtu używanego. Możliwość dokonania zakupów bez rejestracji, dogodne formy płatnoœci i szybka wysyłka kurierem. Sklep komputerowy Netland24 laptopy komputery notebooki drukarki. Największy wybór sprzętu komputerowego
Internetowy sklep komputerowy Nieprzegap.com wyselekcjonowany sprzęt poleasingowy, w idealnym stanie technicznym i atrakcyjnej cenie. W ofercie: laptopy, komputery stacjonarne, drukarki, monitory i inne. nieprzegap komputery poleasingowe laptopy poleasingowe drukarki poleasingowe używane
Sprzedaż internetowa za poœrednictwem portalu aukcyjnego allegro.pl. – konta: komputerek88, netland-kalisz, dellpromocje_pl. W ofercie: komputery, laptopy, monitory, drukarki oraz czêœci do laptopów i komputerów. sprzedajemy na allegro sklep komputerowy komputery laptopy
Sklep komputerowy DellPromocje.pl – sprzedaż nowych komputerów i laptopów marki Dell jako oficjalny Dell Authorised Reseller komputery dell laptopy dell notebooki dell projektory
Sklep komputerowy Ricoh - sprzedaż nowego i poleasingowego sprzętu biurowego do zasosowań profesjonalnych marki Ricoh. Oferta obejmuje kopiarki, cyfrowe powielacze, drukarki laserowe i urządzenia produkcyjne. Drukarki Ricoh sklep komputerowy kopiarki
Sklep komputerowy Konica Minolta - sprzedaż nowych i poleasingowych urządzeń drukujacych firmy Konica Minolta. Oferta obejmuje kopiarki, cyfrowe powielacze, drukarki laserowe i urządzenia produkcyjne. Drukarki Konica Minolta sklep kopiarki
Sklep komputerowy HP Partner - sprzedaż nowych komputerów stacjonarnych, notebooków, monitorów oraz drukarek renomowanej firmy Hewlett Packrd jako HP Preferred Partner. sklep hewlett packard notebooki laptopy komputery drukarki

Przy zakupie towaru powyżej 500 PLN transport na terenie Kalisza i w promieniu 10km od siedziby firmy gratis.

 

   

SKLEP KOMPUTEROWY NETLAND COMPUTERS – KUPUJ TANIO, PEWNIE I WYGODNIE

Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Pleszew, Konin, Turek, Sieradz.

 

 

http://www.flowart.pl/images/gwarancja.jpg
SKLEP KOMPUTEROWY - GWARANCJA

Każdy sprzedany przez nas towar, nowy i używany, objęty jest gwarancją. Przy urządzeniach nowych jest to gwarancja producenta, która może być realizowana bezpośrednio u niego lub też za w siedzibie naszej firmy.

Najwyższy poziom gwarancji, skuteczność i szybkość reakcji na rynku zapewnia firma DELL. Gwarancja typu Next Bussines Day – sprawia, że każda usterka jest naprawiana następnego dnia roboczego w siedzibie firmy. Jest to najlepsze rozwiązanie dostępne na polskim rynku. Sprzęt DELL zakupiony w Polsce wymaga rozrzedzenia o gwarancję NBD. Wymaga to dodatkowego nakładu finansowego w kwocie od 15% do 30% jego wartości. Kupując ten sam sprzęt w NETLAND Computers, gwarancję o tak wysokim standardzie otrzymują Państwo bezpłatnie.

 

Na sprzęt poleasingowy NETLAND Computers zapewnia gwarancję od 6 do 24 miesięcy. Jest to gwarancja typu door-to-door (koszty transportu oraz naprawy pokrywa sprzedający; gwarancja tego typu jest standardem dla nowych produktów, a w NETLAND Computers również dla produktów używanych) podobnie jak na sprzęt nowy dostępny w tradycyjnym sklepie.

 

 

Atutem sklepu internetowego nierzegap.com są doskonałe warunki gwarancji. Dbamy o to, aby w razie awarii nasi Klienci mogli łatwo i szybko dokonaæ naprawy, bez ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Na wszystkie zakupione przez nieprzegap.com towary oferujemy gwarancję PREMIUM.

 

Sprzęt zakupiony w sklepach komputerowych NETLAND Computers objęty jest GWARANCJĄ STANDARD bądź GWARANCJĄ PREMIUM:

 

 

6-12 miesięcy z możliwością przedłużenia do 12 lub 24 miesięcy. Czas naprawy do 5 dni roboczych. Gwarancja Door 2 Door z bezpłatnym transportem od i do Klienta.

 

 

Warunki gwarancji zależą od producenta sprzętu komputerowego. Najczęściej gwarancja obejmuje okres od 12 do 36 miesięcy w systemie Door 2 Door.

 

Szczycimy się tym, że nasz serwis gwarancyjny obejmujący używany sprzęt funkcjonuje sprawniej niż w niejednym sklepie, gdzie reklamacje nowych komputerów rozpatrywane są w trybie czternastodniowym. Reklamacje naszego sprzętu poleasingowego zajmują przeciętnie od dwóch do czterech dni roboczych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy również specjalną ofertę gwarancyjną, w ramach której wszelkie naprawy realizowane są w ciągu jednego roboczego dnia, zazwyczaj zajmuje to zaledwie kilka godzin.

 

 

Atutem sklepu internetowego nierzegap.com są doskonałe warunki gwarancji. Dbamy o to, aby w razie awarii nasi Klienci mogli łatwo i szybko dokonaæ naprawy, bez ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Na wszystkie zakupione przez nieprzegap.com towary oferujemy gwarancję PREMIUM.

 

Sprzęt zakupiony w sklepach komputerowych NETLAND Computers objęty jest GWARANCJĄ STANDARD bądź GWARANCJĄ PREMIUM:

 

 

6-12 miesięcy z możliwością przedłużenia do 12 lub 24 miesięcy. Czas naprawy do 5 dni roboczych. Gwarancja Door 2 Door z bezpłatnym transportem od i do Klienta.

 

 

Warunki gwarancji zależą od producenta sprzętu komputerowego. Najczęściej gwarancja obejmuje okres od 12 do 36 miesięcy w systemie Door 2 Door.

 

Serwis firmy, kompleksowa obsługa firm, komputery DELL, komputer używany, komputery poleasingowe, laptopy używane, drukarki używane,
poleasingowe laptopy, poleasingowe notebooki, serwis BGA, wynajem komputerów, wynajem laptopów, komputery kalisz, komputery łódź,
komputery wrocław, komputery poznań, komputer serwis, laptop serwis, notebook serwis, DELL komputer, DELL laptop, DELL notebook, DELL serwer,
serwis kalisz, , laptopy kalisz, notebooki kalisz, komputery ostrów, notebooki ostrów, lapotpy ostrów,