Nowa strona Netland Computers!

Zmieniamy się na lepsze! Zapraszamy na nową stronę Centrum Komputerowego Netland Computers - www.NETLAND.pl.

serwis komputerowy kalisz i sklep komputerowy kalisz

 

 

SERWIS KOMPUTEROWYSERWIS KOMPUTEROWY / NAPRAWA / KONSERWACJA
Awaria komputera, laptopa, monitora lub drukarki? Nie po raz pierwszy? Myślisz o wymianie? Zanim wydasz pieniądze na nowy sprzęt warto sprawdzić usterkę w profesjonalnym serwisie komputerowym (serwis laptopów/pogotowie komputerowe). Często okazuje się, że wymiana drobnych i niedrogich podzespołów, sprawi, że komputer będzie działał jak nowy. Jest tylko jeden warunek – powinien się tym zając fachowiec. Serwis komputerowy i naprawa laptopów NETLAND Computers to profesjonalne usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Nasi technicy prowadzą serwis komputerów i laptopów oraz naprawę monitorów i drukarek, z którymi nie poradziły sobie inne firmy. To doświadczeni i kierunkowo wykształceni serwisanci, doskonale obeznani zarówno z nowinkami technicznymi, jak i sprzętem sprzed kilku lat. Serwis komputerowy i pogotowie komputerowe NETLAND Computers – naprawa komputerów, naprawa laptopów, naprawa drukarek oraz naprawa monitorów. W ramach oferowanych usług świadczymy naprawy wszystkich marek. Naszą specjalizacją jest usuwanie usterek sprzętu Dell, HP oraz serwis Apple.


Pełna oferta usług serwisowych znajduje się na stronie http://www.netland.pl/serwis.html
NAPRAWA LAPTOPA
Serwis laptopów NETLAND Computers zajmuje się wszelkimi usterkami od wymiany inwerterów po lutowanie układów BGA na płytach jedno i wielowarstwowych. Naprawa i serwis laptopów obejmuje także poprawianie lub wymianę chipsetów. Usterki chipsetów to najczęstsze uszkodzenia laptopów uniemożliwiających prawidłowe funkcjonowanie sprzętu. Ponadto serwis laptopów NETLAND Computers posiada bardzo bogaty zasób własnych części wymiennych, co znacznie obniża koszty naprawy laptopa.
Serwis laptopów NETLAND Computers obsługuje klientów z całego regionu: Kalisz, Ostrów Wlkp., Konin, Sieradz, Turek, Pleszew, Jarocin. Serwis laptopów dla wymagających.

 


NAPRAWA KOMPUTERA
Serwis komputerowy obejmuje uszkodzenia software’owe i hardware’owe. Naprawa komputerów w zakresie software-u obejmuje m.in.: instalację systemu, oczyszczanie z wirusów i nagromadzonych śmieci, a także odzyskiwanie danych. Naprawa komputerów w zakresie uszkodzeń hardwareowych obejmuje, zarówno wymianę podzespołów, jak i  działania wymagające interwencji elektronika i lutownicy. interesanci
Serwis komputerowy NETLAND Computers jest już na tyle znany w regionie, że przyjeżdżają do nas interesanci z Kalisza, Ostrowa Wlkp., Konina, Sieradza, Jarocina, Pleszewa, Turku. Serwis komputerowy dla wymagających.

 

serwis laptopów i naprawa komputerów wszystkich marek.

NAPRAWA DRUKARKI
Serwis drukarek obejmuje naprawę, okresowe przeglądy oraz konserwację i wymianę zużywających się podzespołów. Serwis drukarek Netland Computers specjalizuje się szczególnie w naprawie drukarek laserowych firmy HP. W naszym salonie prowadzimy serwis drukarek laserowych. Odpowiednia konserwacja i naprawa drukarki sprawi, że nigdy nie będzie ona trzeszczeć, skrzypieć, brudzić i zacinać się w najmniej odpowiednim momencie.
Serwis drukarek prowadzi również sprzedaż i wyminę materiałów eksploatacyjnych: tonerów do drukarek mono i kolorowych, rolek, bębnów i innych. Nasza oferta jest konkurencyjna w stosunku do innych sklepów, np. Pryzmat Kalisz czy Cartridge World Kalisz. Ceny i pełny asortyment NETLAND Computers znajdą Państwo na stronie www.netland24.pl/MATERIAŁY. Nasza firma realizuje również indywidualne zamówienia klientów na tonery do drukarek laserowych i inne materiały eksploatacyjne, które nie są prezentowane na stronie internetowej www.netland24.pl.

Naprawa drukarek NETLAND Computers obsługuje klientów z całego regionu: Kalisz, Ostrów Wlkp., Konin, Sieradz, Jarocin, Pleszew, Turek. Naprawa drukarek i materiały eksploatacyjne różnych marek.


NAPRAWA MONITORA
Serwis monitorów obejmuje naprawę monitorów LCD i CRT (monitory kineskopowe). Zanim postanowisz wymienić monitor na nowy sprawdź u nas – w wielu przypadkach naprawa monitora sprawia, że działa on jak nowy. Nasi serwisanci doskonale radzą sobie nawet z trudnymi naprawami, możemy się poszczycić rosnącym zainteresowaniem klientów nie tylko z Kalisza, ale również z Sieradza, Pleszewa, Konina, Pleszewa, Ostrowa Wlkp., Jarocina. Naprawa monitorów różnych marek.

MOBILNY SERWIS KOMPUTERÓW I LAPTOPÓW

Serwis laptopów i komputerów NETLAND Computers znajduje się przy ulicy Wrocławskiej, w przemysłowej dzielnicy Kalisza, w pobliżu trasy tranzytowej miasta, od strony Skalmierzyc i Ostrowa Wielkopolskiego. Bardzo łatwo do nas trafić z każdego innego miasta. Ponadto na życzenie klienta wykonujemy również naprawy na miejscu. Dojeżdzamy do Klienta m.in. w lokalizacjach: Kalisz, Ostrów Wlkopolski, Jarocin, Pleszew, Konin, Turek, Sieradz. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

NETLAND Computers – serwis komputerowy – naprawa komputera, laptopa drukarki, monitora – solidnie i szybko.MOBILNY SERWIS KOMPUTERÓW I LAPTOPÓW
Serwis laptopów i komputerów NETLAND Computers znajduje się przy ulicy Wrocławskiej, w przemysłowej dzielnicy Kalisza, w pobliżu trasy tranzytowej miasta, od strony Skalmierzyc i Ostrowa Wielkopolskiego. Bardzo łatwo do nas trafić z każdego innego miasta. Ponadto na życzenie klienta wykonujemy również naprawy na miejscu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.


Abonamenty serwisowe i NAPRAWA U KLIENTA
Serwis komputerowy NETLAND Computers oferuje abonamenty serwisowe, które mają zapobiegać ewentualnym awariom sprzętu poprzez systematyczne przeglądy i konserwację drukarek, monitorów, komputerów i laptopów. Naszym klientom biznesowym zależy na utrzymaniu ciągłości pracy w swojej firmie. Awaria czy przedłużająca się naprawa komputera i laptopa lub naprawa drukarek wyraźnie utrudniają funkcjonowanie przedsiębiorstwa i narażają je na straty finansowe. Dlatego NETLAND Computers w ramach abonamentów przeprowadza okresowe przeglądy, konserwację sprzętu i oprogramowania (w zależności od wykupionej opcji). W razie jakiejkolwiek usterki, umowa abonamentowa na serwis komputerowy gwarantuje naprawę komputera, naprawę laptopa oraz naprawę drukarek i monitorów w określonym przedziale czasowym (np. kilka dni, jeden dzień, kilka godzin itp.). Opieka serwisowa NETLAND Computers może być sprawowana 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Większość napraw komputerów staramy się realizować w siedzibie klienta, gdyż to jego komfort jest dla nas najważniejszy. W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje abonamentu na serwis komputerowy, które różnią się zakresem opieki sprzętowej oraz czasem reakcji.

 


Serwis komputerowy i naprawa laptopów – szybko i profesjonalnie.

Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Pleszew, Konin, Turek, Sieradz

 

 

Dojazd do klienta
Serwis komputerowy NETLAND Computers prowadzi również usługi dla klientów indywidualnych. Jeżeli klient nie posiada wykupionego abonamentu na stały serwis komputerowy za każdą usługę jest rozliczany według aktualnie obowiązującego cennika. Na życzenie klienta nasi pracownicy przyjadą na miejsce, aby zdiagnozować problem i usunąć usterkę. W ramach naszych usług realizujemy: serwis komputerów, serwis laptopów, naprawa drukarki, naprawa monitora. NETLAND Computers obsługuje klientów z całego regionu, m.in. z Kalisza, Pleszewa, Jarocina, Ostrowa, Konina, Turku i Sieradza. Serwisanci dojeżdżają na miejsce w krótkim czasie.

Klienci, którzy są w pełni obsługiwani przez nas, zarówno pod względem handlowym jak i serwisowym, mogą liczyć na szereg udogodnień, jak np. bezpłatny sprzęt zastępczy w przypadku dłuższej naprawy, ochronę typu complete care. Warunkiem uzyskania dodatkowych usług jest zakup i serwisowanie sprzętu w NETLAND Computers.


Cennik usług serwisowych

 

Ceny podane w tabeli mogą ulec zmianie wskutek nieprawidłowej  oceny usterki przez Klienta lub pojawienia się innych bardziej złożonych problemów. Ceny podane poniżej są jedynie cenami orientacyjnymi, ostateczny koszt naprawy jest podawany przy odbiorze lub kontakcie telefonicznym z klientem.

 

Podstawowe usługi serwisowe

 

Godzina pracy serwisantana miejscu u Klienta

W ramach ceny wliczony jest dojazd na miejsce naprawy na terenie Kalisza. Po przekroczeniu 15 min. z następnej godziny, naliczana zostaje opłata za kolejną godzinę.

80 zł netto/h

Dla umów serwisowych:

35-70 zł netto/h

Instalacja systemu

40-70 zł brutto

BGA (naprawa mostka na płycie głównej)

Czas naprawy do 3 tygodni

Opcjonalnie: usługa express

300 zł brutto

Diagnostyka Laptopa Monitora*

*Opłata jest pobierana wówczas, gdy klient nie decyduje się na naprawę lub usterka nie została znaleziona

30-50 zł brutto

Diagnostyka Komputera stacjonarnego

*Opłata jest pobierana wówczas, gdy klient nie decyduje się na naprawę lub usterka nie została znaleziona

20 – 50 zł brutto

Wymiana gniazda zasilania w laptopie

ok 100 zł brutto

Wymiana matrycy w laptopie

40-70 zł brutto + koszt matrycy

Wymiana kabla w zasilaczu

40 zł brutto

Wymiana klawiatury w laptopie

20-50 zł brutto+ koszt klawiatury

Konserwacja laptopa / komputera stacjonarnego

20-80 zł brutto

Diagnostyka drukarki

20-80 zł brutto

Naprawa drukarki

Ceny są w dużej mierze uzależnione od modelu drukarki oraz kosztów zakupu części.

Warunki naprawy sprzętu elektronicznego w Netland Computers

 

Czas oczekiwania na naprawę laptopa, komputera stacjonarnego, drukarki*

Express – ustalane indywidualnie

*może ulec zmianie w przypadku oczekiwania na sprowadzenie części

 

Do 10 dni roboczych

Każda  naprawa  jest  objęta  miesięcznym  okresem  gwarancji  liczonym  od  daty wydania sprzętu. Reklamacje uwzględniane są jedynie po okazaniu paragonu oraz przy braku mechanicznych uszkodzeń sprzętu (np. upadku )

1 miesiąc

Gwarancja na naprawę BGA

2 miesiące

Gwarancja na wymianę matrycy

3 miesiące w przypadku używanej matrycy, 12 miesięcy w przypadku nowej matrycy.

Kwota od której Klient jest informowany o wysokości naprawy

 

Laptop

Pow. 150 zł

Komputer stacjonarny

Pow. 50 zł

Drukarka

Pow. 50 zł

Monitor

Pow. 50 zł

 

KONTAKT SERWIS KOMPUTEROWY / SERWIS LAPTOPÓW NETLAND COMPUTERS

NETLAND Computers – serwis komputerowy, naprawa laptopów
ul. Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz


SERWIS KOMPUTEROWY / SERWIS LAPTOPÓW KALISZ, OSTRÓW, LAPTOPY KALISZ
tel: 62 753 62 03   fax: 62 753 64 20
kom.:
691-210-304
e-mail: sklep@netlandcomputers.pl    p.andrzejewski@netlandcomputers.pl
Infolinia: 0-801-000-206


NETLAND Computers to duże centrum serwisowe w Kaliszu, jedno z większych w regionie. Jego usługi obejmują klientów z Ostrowa Wlkp., Pleszewa, Jarocina, Konina, Turku.

Serwis firmy, kompleksowa obsługa firm, komputery DELL, komputer używany, komputery poleasingowe, laptopy używane, drukarki używane,
poleasingowe laptopy, poleasingowe notebooki, serwis BGA, wynajem komputerów, wynajem laptopów, komputery kalisz, komputery łódź,
komputery wrocław, komputery poznań, komputer serwis, laptop serwis, notebook serwis, DELL komputer, DELL laptop, DELL notebook, DELL serwer,
serwis kalisz, , laptopy kalisz, notebooki kalisz, komputery ostrów, notebooki ostrów, lapotpy ostrów,