Nowa strona Netland Computers!

Zmieniamy się na lepsze! Zapraszamy na nową stronę Centrum Komputerowego Netland Computers - www.NETLAND.pl.

serwis komputerowy kalisz i sklep komputerowy kalisz

 

OFERTA DLA FIRM


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM – OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

http://www.ue.wroc.pl/i/misc/616726_26242974.jpg Kompleksowa obsługa firm NETLAND Computers obejmuje:
·    doradztwo biznesowe,
·    sprzedaż i leasing sprzętu komputerowego (serwery, komputery i laptopy dla firm),
·    wynajem sprzętu komputerowego,
·    skup sprzętu komputerowego,
·    oprogramowanie dla firm,
·    informatyzacja przedsiębiorstw i tworzenie sieci komputerowych,
·    tworzenie stron internetowych,
·    serwis komputerowy dla firm i abonamenty serwisowe,
·    opieka techniczna, szkolenia i kursy komputerowe.

Jako nowoczesne przedsiębiorstwo informatyczne NETLAND Computers inwestuje również we własne portale internetowe i aplikacje webowe. Obecnie NETLAND Computers zarządza siedmioma serwisami.


PROFESJONALNA I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM W NETLAND COMPUTERS
NETLAND Computers posiada specjalną ofertę dla klientów biznesowych. Proponowana przez nas kompleksowa obsługa firm to efekt doświadczeń z zakresu handlu i usług B2B. Wymagania rynku i duża konkurencja w branży IT sprawiają, że klienci biznesowi szukają usług na najwyższym poziomie, oczekując jednocześnie przystępnych cen. Nowoczesne i skomputeryzowane przedsiębiorstwo nie ogranicza się do zakupu najlepszego sprzętu,  równie istotne jest także tworzenie sieci komputerowych i aplikacji webowych, sprawny i szybki serwis oraz opieka informatyczna i doradztwo. Kompleksowa współpraca komputerowo-informatyczna z wybranym przedsiębiorstwem IT pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz fundusze inwestowane w rozwój. Ponadto wybór jednego usługodawcy IT gwarantuje najwyższy poziom pracy, szybszą reakcję, indywidualne podejście i doskonałe rozpoznania potrzeb klienta. Obsługa klientów biznesowych to niełatwe zadanie, wymagające doświadczonych pracowników, elastycznego nastawienia i dynamicznego działania. Co więcej, dla każdej firmy „kompleksowa obsługa” znaczy coś innego – dlatego nasza oferta zawsze dopasowywana jest indywidualnie. Nasi klienci potwierdzają, że NETLAND Computers z sukcesem sprostało ich skomplikowanym i złożonym wymogom.


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM W NETLAND COMPUTERS TO SZEREG SPACJALISTYCZNYCH USŁUG W JEDNYM MIEJSCU


Abonamenty serwisowe – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM
Abonamenty serwisowe w swoim założeniu mają przede wszystkim zapobiegać usterkom i awariom poprzez ograniczenie awaryjności sprzętu. W tym celu przeprowadzane są okresowe przeglądy, konserwacje sprzętu i oprogramowania (w zależności od wykupionej opcji) oraz serwis komputerowy dla firm. W razie jakiejkolwiek usterki, umowa abonamentowa gwarantuje naprawę w określonym przedziale czasowym, który w zależności od wybranej przez klienta opcji może zostać ograniczony nawet do kilku godzin. Serwis komputerowy dla firm NETLAND Computers może być sprawowany nawet 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W miarę możliwości usługi serwisowe przeprowadzane są w siedzibie klienta. W ofercie „serwis komputerowy dla firm” dostępne są trzy abonamenty, które różnią się zakresem nadzoru nad sprzętem i oprogramowaniem. Abonamenty na serwis komputerowy dla firm uprawniają również do rabatów na sprzęt komputerowy i usługi wyspecjalizowane.


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM - Dojazd do klienta
Serwis NETLAND Computers prowadzi również usługi dla klientów indywidualnych. Jeżeli klient nie posiada podpisanej z nami umowy, za każdą usługę jest rozliczany według aktualnie obowiązującego cennika. Na życzenie klienta nasi pracownicy przyjadą na miejsce, aby zdiagnozować problem i usunąć usterkę.KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM - WIELU SPECJALISTÓW W JEDNYM MIEJSCU

Mouse DORADZTWO – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM
NETLAND Computers proponuje klientowi produkty idealnie dopasowane do jego potrzeb. Naszym celem jest znalezienie perfekcyjnego rozwiązania, które pozwoli na rozważne rozdysponowanie posiadanych środków i spełnienie wszystkich wymagań technicznych. Proces doradztwa rozpoczyna się od wywiadu oraz przygotowania „mapy potrzeb klienta”, która ułatwi nabywcy precyzyjne określenie obecnych wymogów firmy, jak i zaplanowanie przyszłej modernizacji. W zależności od branży i specyfiki przedsiębiorstwa doradca proponuje różne strategie. Następnie przedstawia kilka wariantów zróżnicowanych pod względem cenowym i/lub sprzętowym. Zawsze polecamy klientom rozwiązania optymalne pod względem ekonomicznym; rozwiązania, które nie pociągają zbędnych wydatków, a z drugiej strony doskonale realizują wymagania klienta. Za naszą usługę konsultingu bierzemy pełną odpowiedzialność.
Oprogramowanie dla firm

 • PROGRAMY DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW - INSERT – Partnerem handlowym NETLAND Computer jest firma INSERT. W naszej ofercie znajdą Państwo podstawowe programy doskonale sprawdzające się w funkcjonowaniu małych i średnich przedsiębiorstw: Gestor, Rachmistrz, Subiekt, Rewizor, Gratyfikant oraz aplikacje niestandardowe również proponowane przez firmę INSERT np. program Sello (aplikacja do zarządzania aukcjami internetowymi stworzona specjalne dla małych i mikro przedsiębiorstw) czy Navireo (nowoczesny system zarządzania dla średnich przedsiębiorstw).

 

 • MICROSOFT AUTHORISED EDUCATION RESELLER - Jako wieloletni partner Microsoft posiadamy status Microsoft Authorised Education Reseller i Microsoft Refurbisher. Uzyskanie powyższych certyfikatów dowodzi, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez naszą firmę usług stała zawsze na najwyższym poziomie. W ramach współpracy z Microsoft prowadzimy sprzedaż oprogramowania dla przedsiębiorstw, szkół, uczelni wyższych, urzędów i innych jednostek.

 

 • ZINTEGROWANE SYSTEMY ZARZĄDZANIA FIRMĄ - ENOVA - Enova to zintegrowany system do zarządzania firmą, oprogramowanie zbudowane przez ekspertów od zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Cechą charakterystyczną jest ergonomia, efektywność pracy i przyjazny dla użytkownika interfejs. System Enova jest zintegrowany ze środowiskiem Microsoft Office oraz obecnym prawem, współpracuje z programem Płatnik, rejestratorami czasu pracy (RCP), obsługuje elektroniczne wyciągi bankowe, umożliwia kontrolę nad realizacją budżetu, a także dostęp do kompleksowych informacji na temat prowadzonych działań i wyników finansowych firmy. W prosty sposób można zintegrować popularne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach, na przykład programy wspomagające zarządzanie produkcją lub systemy zarządzające obiegiem dokumentów. System Enova w procesie wdrożenia dostosowany jest do potrzeb firmy, zarówno małej, średniej jak i dużej.

 • OPROGRAMOWANIE ANALITYCZNE - PANORAMA – idealne rozwiązanie dla średnich i dużych firm; system potrafi importować i raportować różnorodnie sformatowane dane lub pochodzące z różnych systemów funkcjonalnych, uwzględnić wszelkie korelacje oraz poinformować o tym odpowiedzialne osoby mailem lub sms-em. Wdrażamy oprogramowanie Panorama: Panorama NovaView, Panorama Necto - Business Intelligence.

 • Programy DLA FIRM na pendrive – dystrybucja i wdrażanie programu iBiznes, którego zaletą jest rozbudowana funkcjonalności i atrakcyjna cena. Można go zainstalować i błyskawicznie uruchomić z pendriva. System jest kompatybilny z urządzeniami stacjonarnymi, a po wyjęciu pendriva nie pozostawi na dyskach twardych żadnego śladu.

 • programy dla firm branży farmaceutycznej. Naszym klientom proponujemy następujące programy ILC (ILC specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania dla aptek) dla firm: FARMAX – zarządzanie siecią aptek, APTEKA ILC – zarządzenia apteką, APTEKA SZPITALNA – pełna obsługa apteki szpitalnej, PRZYCHODNIA – obsługa przychodni, dentystów , klinik LABORATORIUM – pełna obsługa laboratorium.

 • Aplikacje dedykowane dla firm – wysoka specjalizacja wielu firm sprawia, że uniwersalne programy okazują się niewystarczające. Tworząc systemy dedykowane, przygotowane specjalnie dla potrzeb i wymogów danego przedsiębiorstwa, NETLAND Computers skutecznie usprawnia jego działanie, zwiększa wydajność pracowników i przyspiesza wykrywanie ich błędów. Jest to inwestycja, która bardzo szybko procentuje.

 • tworzenie stron internetowych – NETLAND Computers projektuje strony www zaopatrzone w system zarządzania treścią – CMS, dzięki któremu w szybki i przystępny sposób możliwa jest edycja wszelkich danych zamieszczonych na stronie. Bez interwencji informatyka pracownik może aktualizować dane czy zmieniać grafikę.bezpieczeństwo, odzyskiwanie i likwidacja danych
Każdy przedsiębiorca doskonale wie jak cenne są informacje przechowywane na twardym dysku. NETLAND Computers oferuje pakiet usług, które umożliwią klientowi maksymalne zabezpieczanie danych zarówno w sytuacjach codziennych, jak i kryzysowych. W ramach profilaktyki proponujemy usługę zabezpieczenia „Klastra Bazodanowego”, dzięki której użytkownik może utracić najwyżej jedną minutę pracy lub ostatni dokument, który utworzył (w zależności od aplikacji).

W sytuacji usuwania lub sprzedawania starego sprzętu komputerowego, NETLAND Computers proponuje usługę nieodwracalnego likwidowania danych z dysków twardych. Są trzy możliwości likwidacji danych: programowa, sprzętowa i utylizacyjna.

Z kolei w okolicznościach kryzysowych, kiedy uszkodzeniu uległy nośniki danych, a klient nie zdążył zabezpieczyć bezcennych informacji, proponujemy usługę odzyskiwania danych z laptopów, dysków twardych, kart pamięci i dysków USB, dysków zewnętrznych, serwerów i macierzy RAID X, komputerów MAC.
 

Graph 2 Wynajem sprzętu IT – Twoja droga do sukcesu!
NETLAND Computers oferuje profesjonalną usługę wynajmu sprzętu komputerowego oraz obsługę techniczną i informatyczną wydarzeń biznesowych. Szybko i sprawnie realizujemy nawet niestandardowe potrzeby klientów. Prowadzimy wynajem komputerów stacjonarnych, monitorów LCD, drukarek. Wypożyczamy laptopy i multimedialne projektory. Na życzenie klienta zapewniamy kompleksową obsługę wynajmu. Proponujemy wynajem krótko- i długoterminowy, a także leasing. Szersze informacje na ten temat oraz pełną ofertę znajdą Państwo na naszym specjalistycznym portalu www.wynajemIT.pl.
 


TWORZENIE SIECI KOMPUTEROWEJ
NETLAND Computers wykonuje wszystkie prace związane z projektowaniem, instalacją i integracją sieci komputerowych. Nasza oferta obejmuje: projekt techniczny, instalację okablowania i urządzeń sieciowych, wybór, transport i instalację urządzeń aktywnych, instalowanie i konfigurowanie oprogramowania sieciowego, serwis sieci komputerowych. Tworzenie sieci komputerowej jest procesem wymagającym precyzyjnego dostosowania do wymogów konkretnej firmy. Indywidualizacja projektów zapewnia naszym klientom funkcjonalność, niezawodność, łatwą rozbudowę, a także optymalizację kosztów w wieloletniej perspektywie.


LEASING LUB RATY
NETLAND Computers oferuje leasing oraz prowadzi sprzedaż ratalną. Leasing jest znakomitą formą finansowania rozwoju każdego przedsiębiorstwa: od małej firmy po wielkie koncerny. Rosnąca popularność leasingu na komputery wynika z przystępnych warunków finansowych i formalnych. Ponadto branża IT rozwija się i zmienia w bardzo szybkim tempie, a leasing umożliwia przedsiębiorcom modernizację bez angażowania gotówki i osłabiania płynności finansowej firmy. Poleasingowy sprzęt komputerowy można korzystnie sprzedać i ponownie nabyć modele najnowszej generacji. Dzięki takiej strategii nawet małe i średnie przedsiębiorstwa mogą pozwolić sobie na systematyczne unowocześnianie swojego sprzętu.

Atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm jest leasing operacyjny bez opcji wykupu. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć ratę oraz rozwiązuje problem zbywania poleasingowego sprzętu. W praktyce leasing operacyjny bez opcji wykupu jest bardzo zbliżony do wynajmu długoterminowego. NETLAND Computers oferuje leasing sprzętu komputerowego do 18 miesięcy, a przy współpracy z firmą Grenkeleasing sp. z o.o. realizuje leasing powyżej 18 miesięcy.


Rozwiązania pod klucz – kompleksowa obsługa firm

Możliwości techniczne, zaplecze logistyczne i duża grupa firm kooperujących z całej Polski umożliwia NETLAND Computers wykonywanie całościowych i wszechstronnych usług dla firm. NETLAND Computers zapewnia całościową infrastrukturę mediów: od stworzenia instalacji elektrycznej i sieciowej, przez systemy alarmowe, telewizję przemysłową i inne systemy bezpieczeństwa, po instalację sprzętu komputerowego i central telefonicznych VoIP (Voice over Internet Protocol). Użytkownik może liczyć na fachowe rady naszych specjalistów. Największym atutem naszych rozwiązań jest kompleksowa oferta dla firm gwarantująca oszczędność czasu klienta. Całą usługą zarządza NETLAND Computers i to my gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalizm naszych podwykonawców.

Dodatkowym plusem „rozwiązania pod klucz” jest atrakcyjność cenowa. Całkowity koszt będzie znacznie niższy niż wykonanie poszczególnych prac przez różne firmy. Podsumowując, nasze rozwiązania pod klucz obejmują:
 • Wykonanie, modernizację, naprawę instalacji elektrycznych, komputerowych, telefonicznych, domofonowych, antenowych TV i SAT.
 • Kompleksowe wyposażenie „Mobilnego Biura”.
 • Tworzenie telefonii internetowej – VOIP.
 • Tworzenie Technicznych Systemów Zabezpieczeń, a w ramach nich:
 • CCTV - systemy telewizji przemysłowej,
 • SNK - systemy nadzoru kas fiskalnych,
 • SSWN - systemy alarmowe,
 • ACC - systemy kontroli dostępu,
 • RCP - systemy rejestracji czasu pracy,
 • DSO - dźwiękowe systemy ostrzegawcze,
 • PA - systemy nagłośnienia,
 • Biometryczne Systemy Identyfikacji.
 • Instalację i konfigurację serwerów oraz całej sieci komputerowej dla firm
 • Inne rozwiązania z wykorzystaniem nowych technologii, które dobierzemy specjalnie według potrzeb i życzenia klienta.

 

KONTAKT - KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM
NETLAND Computers
ul. Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz

tel. 62 753-48-67, fax: 62 753-64-20

Infolinia: 801 000 206
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM,

mail: biznes@netlandcomputers.pl
Marcin Przygocki, kom. 691-434-554,

 

Serwis firmy, kompleksowa obsługa firm, komputery DELL, komputer używany, komputery poleasingowe, laptopy używane, drukarki używane,
poleasingowe laptopy, poleasingowe notebooki, serwis BGA, wynajem komputerów, wynajem laptopów, komputery kalisz, komputery łódź,
komputery wrocław, komputery poznań, komputer serwis, laptop serwis, notebook serwis, DELL komputer, DELL laptop, DELL notebook, DELL serwer,
serwis kalisz, , laptopy kalisz, notebooki kalisz, komputery ostrów, notebooki ostrów, lapotpy ostrów,