Nowa strona Netland Computers!

Zmieniamy się na lepsze! Zapraszamy na nową stronę Centrum Komputerowego Netland Computers - www.NETLAND.pl.

serwis komputerowy kalisz i sklep komputerowy kalisz

KOMPUTERY UŻYWANE

 

 

 Komputery poleasingowe, laptopy poleasingowe - sprzedaż  • Komputery poleasingowe w NETLAND Computers

 

NETLAND Computers prowadzi dział sprzedaży komputerów poleasingowych. Ofertę komputerów poleasingowych można obejrzeć na stronach naszego sklepu internetowego www.nieprzegap.com.  Atrakcyjna cena, doskonały stan techniczny, bezpłatne akcesoria oraz korzystne warunki gwarancji sprawiają, że nasze komputery i laptopy poleasingowe stanowią doskonałą ofertę zarówno dla użytkowników domowych, jak i biznesowych. Komputery i laptopy poleasingowe w sklepie NiePrzegap.com to oferta konkurencyjna nawet w stosunku do nowego sprzętu IT. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów. Dlatego oferowany przez nas poleasingowe laptopy, drukarki i monitory są zawsze przetestowany przez profesjonalnych serwisantów. Dbamy o solidną obsługę każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i warunkami gwarancji!

 

 

NiePrzegap.com to internetowy sklep komputerowy wchodzący w skład grupy NETLAND Computers. W naszej ofercie znajdą Państwo wyselekcjonowane, najwyższej jakości poleasingowe komputery, poleasingowe laptopy, poleasingowe monitory oraz poleasingowe drukarki. To najnowsze modele renomowanych firm: Dell, Hewlett Packard, Fujitsu Siemens, IBM dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze komputery poleasingowe i laptopy w większości wyposażone są w niezbędne akcesoria, za które w innych sklepach trzeba sporo dopłacić.

 

POLEASINGOWE KOMPUTERY I LAPTOPY Z DŁUGĄ GWARANCJĄKomputery poleasingowe - najlepsza gwarancja na rynku Gwarancja na komputery i laptopy poleasingowe
Mocnym atutem sklepu NiePrzegap.com są doskonałe warunki gwarancji. W razie awarii nasi serwisanci szybko usuwają usterki. Serwisowanie zajmuje nie więcej niż pięć dni roboczych. Zapewniamy również bezpłatny transport sprzętu. Szczegóły i regulamin gwarancji PREMIUM na komputery, laptopy, monitory i drukarki poleasingowe znajdą Państwo TUTAJ


POLEASINGOWY SPRZĘT KOMPUTEROWY – PRAWIE JAK NOWY, A ZNACZNIE TAŃSZY


POLEASINGOWY SPRZĘT KOMPUTEROWY – PRAWIE JAK NOWY, A ZNACZNIE TAŃSZY

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ KOMPUTERY POLEASINGOWE?
W większości przypadków komputery i laptopy poleasingowe zostały zakupione od zagranicznych, wielkich przedsiębiorstw, które dysponują budżetem na najlepszy i najdroższy sprzęt IT. Jest on wykorzystywany przez rok, dwa, a następnie wymieniany na nowy. Cena rynkowa tak drogiego sprzętu bardzo szybko spada i już po roku jego wartość jest znacznie niższa, mimo że komputery poleasingowe nie straciły na swojej jakości. Ponadto biurowy sprzęt komputerowy (laptopy poleasingowe, drukarki poleasingowe, monitory poleasingowe, komputery poleasingowe) nosi nieznaczne ślady użytkowania.

Dodatkowym atutem zakupu poleasingowych komputerów i laptopów jest fakt, że bardzo niskim kosztem mogą Państwo nabyć w pełni legalny system operacyjny Windows XP Professional. Zakupując komputery i laptopy poleasingowe, otrzymują Państwo sprzęt i oprogramowanie w cenie samego, nowego oprogramowania.
http://dell.merlion.ru/data/products/personalsys/optiplex/dell-optiplex-745/dell-optiplex-745_v4.jpg

Warto również dodać, że zakup poleasingowych laptopów i komputerów to doskonała inwestycja, ponieważ używany sprzęt elektroniczny nie jest obciążony tak wyraźnym spadkiem wartości jak w przypadku nowego sprzętu, a w pełni dorównuje mu pod względem funkcjonalności.  Po roku komputer nowy będzie wart mniej niż połowę swojej początkowej wartości. Z kolei w przypadku komputera poleasingowego będzie to spadek o około 35% początkowej wartości. Dla pełnego obrazu, porównajmy te wartości na konkretnych przykładach cenowych:
·    zestaw poleasingowy sprzęt komputerowy: 750 zł, ubytek wartości o 35% czyli o 262zł po roku użytkowania
·    zestaw nowy sprzęt komputerowy: 2000 zł, ubytek wartości o 50% czyli o 1000zł po roku użytkowania


POLEASINGOWE KOMPUTERY TO MARKOWE PRODUKTY, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PRZYSTĘPNA CENA

Sprzęt używany - komputery, laptopy, drukarki, serwery


LAPTOPY I KOMPUTERY POLEASINGOWE – MARKOWY SPRZĘT W KORZYSTNEJ CENIE
Komputery poleasingowe, które oferujemy w sklepie internetowym NiePrzegap.com to najwyższej klasy markowe produkty IBM, HP czy DELL. Komputery tych firm są kompletowane i składane w fabryce, co wyklucza nieudane konfiguracje przygotowywane przez niekompetentnych sprzedawców. Nowy markowy sprzęt IT jest drogi, dlatego zakup poleasingowego komputera, poleasingowych laptopów bądź poleasingowych drukarek to atrakcyjne połączenia dobrej oferty sprzętowej i korzystnych cen.

Sprzęt tego typu sprawdza się świetnie nie tylko w firmie i domu. Znajdzie także idealne zastosowanie do celów edukacyjnych i nauki przedmiotów ścisłych (chemia, fizyka, matematyka, geografia, biologia).

LAPTOPY I KOMPUTERY POLEASINGOWE DOSTOSWANE DO TWOICH POTRZEB
Nasza firma komputery poleasingowe może dostosować, przekonfigurować i doposażyć, do potrzeb konkretnego klienta.  Zapytaj o to naszego konsultanta!

KONTAKT – KOMPUTERY POLEASINGOWE
NETLAND Computers
ul. Wrocławska 35-37
62-800 Kalisz 
Infolinia: 0-801-000-206

 

KOMPUTERY POLEASINGOWE - SPRZĘT PREMIUM:
www.nieprzegap.com
tel: 62 753 64 21, kom: 691 250 304
e-mail: sprzedaz@nieprzegap.com


KOMPUTERY POLEASINGOWE - SPRZĘT STANDARD:
www.netland24.pl
tel: 62 753 48 67, kom: 693 431 152
sklepnet@netland.net.pl

Serwis firmy, kompleksowa obsługa firm, komputery DELL, komputer używany, komputery poleasingowe, laptopy używane, drukarki używane,
poleasingowe laptopy, poleasingowe notebooki, serwis BGA, wynajem komputerów, wynajem laptopów, komputery kalisz, komputery łódź,
komputery wrocław, komputery poznań, komputer serwis, laptop serwis, notebook serwis, DELL komputer, DELL laptop, DELL notebook, DELL serwer,
serwis kalisz, , laptopy kalisz, notebooki kalisz, komputery ostrów, notebooki ostrów, lapotpy ostrów,